OFERTA STRON INTERNETOWYCH

Szukasz profesjonalnej strony internetowej?

Nasza oferta skierowana jest do osób, które oczekują indywidualnego podejścia oraz profesjonalnej usługi. Wykonujemy strony dla osób prywatnych, małych firm czy też dużych korporacji. Tworzymy strony dla osób i firm, które potrzebują jeszcze skuteczniej promować swoją markę.

PROJEKT GRAFICZNY

Projekt graficzny strony stworzony dla Twojej firmy będzie niepowtarzalny, wykonany zgodnie z Twoimi wytycznymi. Skutecznie przyciągnie zainteresowanie Twoich klientów!

CMS WORDPRESS

Strona będzie posiadała system zarządzania treścią CMS WordPress. W łatwy sposób będzie można samodzielnie edytować treść, dodać zdjęcia, filmy czy pliki do pobrania.

OPTYMALIZACJA SEO

Przygotowujemy stronę tak, aby była przyjazna dla wyszukiwarek. Wykonujemy wstępne indeksowanie.

WSPARCIE TECHNICZNE

Obsługa strony jest banalnie prosta! Po instalacji przekażemy niezbędne informacje potrzebne do zarządzania. W okresie 30 dni od instalacji strony możesz się do nas zwrócić z każdym problemem – pomożemy!

Kreator graficzny

Nasze strony posiadają Kreaor Graficzny i moduły treści na każdą okazję a każdy może być całkowicie dostosowany, aby uzyskać pożądany efekt. Wystarczy go dodać, dopasować zawartość i oglądać jak zmienia się Twoja strona.

Nie musisz być programistą – po prostu kliknij i zmień co chcesz. Bez względu na to, jaki rodzaj strony internetowej tworzysz, masz narzędzia potrzebne, aby Twoja wizja stała się rzeczywistością.

Technologia Responsive Web Design

Nasze strony tworzymy z myślą o wszystkich urządzeniach. Twoja strona będzie się poprawnie wyświetlała na każdym urządzeniu (PC, smartfonie czy tablecie).

Kreator graficzny jest wyposażony w możliwość przełączenia widoku, który można użyć, aby zobaczyć jak strona będzie wyglądała na każdym z urządzeń i w dalszym ciągu pozwala na pełną funkcjonalnść dokonywania zmian.

Prosta Obsługa Strony

Modyfikacje w czasie rzeczywistym

Po wprowadzeniu zmian do swojej strony, wszystko jest aktualizowane od razu przed  Twoimi oczami. Zaprojektuj co chcesz!

Dostosuj wszystko

Każdy element jest w pełni konfigurowalny. Dostosuj czcionkę, kolory, rozmiar i odstęp, a nawet zastosuj niestandardowe CSS.

Organizuj z łatwością

Dodaj nowy wiersz, wybieraj między różnymi typami kolumn a wszystko i tak będzie pasowało do siebie idealnie i automatycznie.

Przesuń, usuń, powiel

Modyfikacje są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy przeciągnąć i upuścić! Można pomniejszyć i przeorganizowania całą treści w jedną chwilę.

Wystarczy kliknąć i wpisać

Nie ma potrzeby, aby otworzyć panel ustawień, aby dodać zawartość tekstową. Wystarczy kliknąć swoją stronę i zacząć pisać!

Responsywność

Kreator wyposażony jest w możliwość przełączenia widoku, aby zobaczyć jak strona będzie wyglądała na każdym z urządzeń.

Wbudowane szablony

Skrócisz czas projektowania przy użyciu jednego z ponad 20 predefiniowanych układów wbudowanych w kreatora.

46 elementów treści

Naszą stronę zmodyfikujesz sam jak tylko będziesz chciał. Możesz dopasować i zbudować niemal wszystko co można sobie wyobrazić.

Spodobało Ci się?


DZIEWIĄTE PIĘTRO

Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie stron www, sklepów internetowych. Projektujemy i przygotowujemy róznego rodzaju materiały graficzne dla firm.

Oferujemy wsparcie techniczne WordPress w tym instalacja, konfiguracja, migracje stron i sklepów.

ODWIEDŹ NAS