Fachowa pomoc dla Twojego WordPressa

Wsparcie WP - baner

Jak możemy pomóc Twojej stronie?

Wiemy i wierzymy, że WordPress to najlepsza platforma CMS na świecie, na której oparte sa niezliczone ilości stron i sklepów internetowych.

Jesteśmy dumni, oferując usługi na wysokim poziomie i praktyczne wsparcie strony internetowej. Pomoc WordPress to błyskawiczne działanie w Twojej sprawie.

Mamy odpowiednie doświadczenie aby wykryć luki w zabezpieczeniach strony i korzystamy przy tym z najlepszych narzędzi do monitorowania złośliwego oprogramowania w sieci.

Wolno działające strony są nie tylko frustrujące dla odwiedzających, są również gorzej pozycjonowane przez Google. Zadbamy aby witryna działała szybko i sprawnie. Ciesz się szybszą stroną!

Pomoc WordPress 24/7

Gwarantujemy kompleksowe 
wsparcie Twojego WordPressa. Zawsze możesz zadać pytanie, uzyskać poradę lub poprosić o rozwiązanie problemu.

Instalacje i modyfikacje

Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my postaramy się to zrealizować. Oferujemy instalacje gotowych szablonów i modyfikacje tych już istniejących. 

Bezpieczeństwo

Minimalizujemy możliwość ataku na Twojego WordPressa, dzięki czemu możesz spać spokojnie wiedząc, że witryna działa dokładnie tak, jak powinna.

Zwiększenie wydajności

Poprzez instalację i odpowiednią konfigurację niezbędnych  wtyczek, zapewniamy zwiększenie wydajności i szybkości Twojej strony.

DZIEWIĄTE PIĘTRO

Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie stron www, sklepów internetowych. Projektujemy i przygotowujemy róznego rodzaju materiały graficzne dla firm.

Oferujemy wsparcie techniczne WordPress w tym instalacja, konfiguracja, migracje stron i sklepów.

ODWIEDŹ NAS